10 powodów

1

Cena maszyn

Maszyny w Chinach są po prostu tańsze. Tak jak towar na całym świecie, mogą być zbyt tanie, a przy tym bardzo niskiej jakości, a mogą być jakości całkowicie „europejskiej” i w cenie, która pozwoli na ogromne oszczędności. Jeśli ktoś importował z Chin maszynę, która nie spełniała jego oczekiwań, są dwie opcje: albo był zbyt oszczędny, albo zrobił to źle na wielu płaszczyznach. Najczęściej jedno i drugie.

2

Nasza pozycja na rynku

Fullbax to firma o ugruntowanej pozycji, jeśli chodzi o pomoc w imporcie z Chin. Importujemy praktycznie wszystko na www.fullbax.pl.

Specjalizujemy się w formach wtryskowych na www.fullbax-formy.pl.

Natomiast nasza druga specjalizacja to maszyny na www.fullbax-maszyny.pl.

Nie jesteśmy firmą, która zajęła się importem z Chin po wysłuchaniu darmowego webinaru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w bezpiecznym imporcie z Chin i nie spoczywamy na laurach. Stale podejmujemy się nowych projektów. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprowadzeniu maszyn z Chin – importuj z nami!

3

Poświęcenie

Główne biuro w Chinach oraz biuro w Polsce tworzy bardzo zgrany zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Zdarzają się okresy, w których pracujemy nawet 14 godzin dziennie bez mrugnięcia okiem, by dopilnować wszystkiego, dopiąć zlecenia na ostatni guzik i zapewnić naszym klientom kompleksową pomoc w imporcie z Chin. Każdy z naszych pracowników dba o dobro firmy i czuje się jej częścią. My zaś dbamy o nasz zespół, bo dzięki niemu rośniemy w siłę z miesiąca na miesiąc. Uważamy, że w biznesie najważniejsza jest uczciwość oraz traktowanie klienta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. To proste!

4

Stosunek jakości do ceny

Technologicznie maszyny w Chinach często przewyższają maszyny wyprodukowane w Europie. Co najważniejsze, ten trend z roku na rok coraz bardziej się umacnia. Oczywiście nie można stwierdzić na 100%, że każda maszyna importowana z Chin jest lepsza niż maszyna z Niemiec czy Włoch, bo tak nie jest. Wiele zależy od ceny.

Jeśli mamy importować z Chin maszynę za 200.000 zł, która jest maksymalnie 10% gorsza od maszyny z Niemiec czy Włoch za 500.000 zł, to zdecydowanie rozsądniej jest przyjrzeć się maszynom z Chin.

5

Zaawansowanie technologiczne

Praca za tzw. „miskę ryżu” w Chinach to mit, który odszedł w niepamięć już lata temu. Chiny to najmądrzej zarządzany kraj, z jakim mieliśmy okazję się spotkać. Ma plan rozwoju na kilkadziesiąt lat, a rząd ten plan realizuje z nawiązką. Kolejne lata to rozwój w kwestii zaawansowanych technologii. Są one coraz szerzej dostępne, a przez to tańsze. Wyposażenie maszyny w dobrej jakości podzespoły nie jest już ani nazbyt drogie, ani nazbyt trudne.

6

Prowizje na standardowym poziomie

Bezpieczny import z Chin maszyn jest tylko jedną z naszych specjalizacji, przez co nie musimy z niego utrzymać całej naszej firmy. Stąd też nasze prowizje związane z importem maszyn są sprawiedliwe, a przy tym zlecenia wykonywane są zawsze z należytą starannością i profesjonalizmem.

Dzięki temu, że import maszyn to tylko część naszych zleceń, nie musimy na siłę zdobywać klientów i utrzymywać wszystkiego z kilku zamówień w miesiącu na horrendalnie wysokich prowizjach.

7

Doświadczenie

Pomoc w imporcie z Chin maszyn nie różni się technicznie od wsparcia w imporcie każdego innego towaru. Są określone etapy, które musimy przejść, a także warunki, jakie maszyna musi spełnić. Zrealizowaliśmy dotąd wiele zleceń na import, stąd też nasze doświadczenie w imporcie pozwala nam na podejście do tematu importu z Chin maszyn w wypracowany przez nas sposób. Tak, by wszystko odbywało się szybko, sprawnie, bez niedomówień i pomyłek.

8

Gwarancja

Korzystając z firmy Fullbax, masz gwarancję bezpiecznego importu z Chin. Dokładamy wszelkich starań, by każde zlecenie było zrealizowane z należytym zaangażowaniem. Znajdziemy dobrego sprzedawcę, maszyna dotrze do Polski, przejdzie odprawę celną i zostanie przetransportowana do Twojej firmy. Zdecydowanie nie ma powodów, by obawiać się importu z Chin. Jesteśmy od tego, żeby import z Chin był tak bezpieczny, jak zakupy w Europie.

9

Czas wykonania zlecenia

Firmy w Europie bardzo często informują o długim czasie oczekiwania na produkcję maszyny. Zlecenia potrafią być realizowane pół roku lub dłużej. W Chinach produkcja samej maszyny rzadko przekracza 30 dni, a transport to kolejne 30-40 dni. Bardzo często kupując maszynę w Chinach, klient otrzymuje ją szybciej, niż zamawiając ją w Europie. Powód jest prosty, podzespoły są importowane z Chin i składane w maszynę dopiero w Europie.

10

Pomoc w serwisie posprzedażowym

Nasze główne biuro i magazyn zlokalizowane są w Chinach. Tutaj też są nasi chińscy pracownicy. Właściciele również są w Chinach – od 8 lat – i nigdzie się z stąd nie wybierają. Dzięki temu, gdyby z maszyną był jakikolwiek problem, wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy na miejscu i działamy natychmiast po otrzymaniu wiadomości. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc w imporcie z Chin. To jest ogromny atut, jakiego nie oferuje żadna inna firma usytuowana w Polsce.

Napisz do nas

Napisz