Odwiedź nas na targach ITM Industry Europe w Poznaniu

01.06.2023
Do 2 czerwca będziemy obecni na targach ITM Industry Europe w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich z Was, dla których może to być dobrą opcją do rozmowy. Na co dzień pracujemy z biura w Krakowie, a jednak podczas osobistego spotkania dużo łatwiej przegadać pytania i wątpliwości związane z optymalizacją kosztów za pomocą importu z Chin. Zapraszamy na merytoryczne rozmowy przy ciastku i dobrej kawie. Spotkajmy się!

ITM Industry Europe- co to za targi?

Targi maszyn ITM Industry Europe  odbywają się w Poznaniu, w tym roku od 30.05- 2.06. Gromadzą się tu przedsiębiorcy, naukowcy i wszyscy zainteresowani wymianą technologicznych informacji. To okazja do poznania światowych trendów i uczestnictwo w towarzyszących spotkaniach. Więcej o tej imprezie targowej: https://itm-europe.com/pl.

Dlaczego Fullbax uczestniczy w targach Przemysłu 4.0?

Importujemy maszyny z Chin, które są kolebką wielu innowacji, nowoczesnych rozwiązań i producentem technologicznych linii produkcyjnych. Dzięki osobistemu kontaktowi, możemy porozmawiać o tym w jaki sposób ułatwiamy i zabezpieczamy całą transakcję importu. Zdaj się na nasze doświadczenie!

Dlaczego warto importować maszyny z nami?

  • Mamy ogromne doświadczenie, dzięki czemu wypracowaliśmy sprawdzony proces, który zapewnia naszym klientom bezpieczny import.
  • Importujemy nie tylko maszyny powszechnego zastosowania; sprowadzaliśmy do Polski również złożone, innowacyjne linie produkcyjne. Chińskie fabryki są kolebką technologicznych rozwiązań.
  • Jeśli obawiasz się czy wybrana fabryka na drugim końcu świata wyprodukuje maszynę zgodną z Twoimi wytycznymi, my rozwiewamy te obawy i zabezpieczamy całą transakcję.
  • Powierzasz zlecenie sprawdzonej firmie. Weryfikujemy wiarygodność chińskich dostawców, audytujemy ich na miejscu w siedzibie, przeprowadzamy kontrolę po produkcji, a gdy trzeba, dodatkowo kontrolujemy załadunek.
  • Dbamy o całość dokumentacji, wymagane i aktualne certyfikaty. Zajmujemy się odprawą celną.
  • Realizujemy import maszyn również w formule leasingu.
  • To my dbamy o powodzenie całego przedsięwzięcia i realizujemy je tak, jak nasze własne. Finalnie dostarczamy sprawdzoną maszynę pod wskazany przez Ciebie adres w Polsce.
  • Jesteśmy dostępni w serwisie posprzedażowym.

Zadowolenie naszych klientów potwierdzają nie tylko referencje od nich, ale przede wszystkim to, że wracają z kolejnymi zleceniami i polecają nas swoim znajomym.  
Zapraszamy Cię na stoisko 27 w pawilonie 5A (parter). Radosław Rojewski, nasz specjalista ds. importu z Chin wraz z Michałem Czmyrem- Dyrektorem ds. Klientów Strategicznych, chętnie porozmawiają o tym, jak możemy Cię wesprzeć w imporcie maszyn.

Zobacz również: Jak sprowadzać maszyny z Chin- na podstawie historii klienta.