Linia do produkcji farb

Import linii do produkcji farb

Wrócił do nas Klient, który kilka lat temu importował z nami podobne urządzenia. Przedmiotem tego importu jest linia do produkcji farb. Wartość maszyny, wraz z certyfikacją, wynosi ok. 135.000 USD.

Klient sam wybrał dostawcę, z którym uzgodnił specyfikacje techniczną i wymagane, spersonalizowane parametry. My zajęliśmy się weryfikacją dostawcy oraz zabezpieczeniem przebiegu całego zlecenia.
Sprawdziliśmy wszystko według naszych procedur. Potwierdziliśmy z Klientem finalną specyfikację linii produkcyjnej, a następnie zleciliśmy produkcję. W porozumieniu z dostawcą pomogliśmy wyrobić certyfikat EMC dla wskazanej linii (zgodność z dyrektywą 2014/30/UE).

Na prośbę Klienta po produkcji przeprowadziliśmy video rozmowę. Klient otrzymał filmy, zdjęcia oraz końcowy raport. Po sprawdzeniu materiałów, potwierdził zgodność maszyny z wytycznymi. My zaczęliśmy kompletację dokumentów i aranżację załadunku kontenera.

Kontener przewieźliśmy do portu, gdzie trafił na statek. Maszyna przypłynie do Polski na początku listopada. Przejdzie odprawę celną i dostarczymy ją do Klienta.

Napisz do nas

Napisz