Prasa hydrauliczna do wulkanizowania gumy

Prasa hydrauliczna

Po otrzymaniu od Klienta specyfikacji maszyny oraz oferty cenowej jaką otrzymał od dostawcy zweryfikowaliśmy Kontrahenta według naszego know-how. Potwierdziliśmy wszystko co Klient uzgodnił z dostawcą, aby mieć pewność, że maszyna, która była na stanie spełni wymagania Klienta.

Przy kompletacji dokumentów potrzebnych do importu okazało się, że część certyfikatów dostawcy na maszynę jest nieaktualnych. Wyceniliśmy koszt wyrobienia certyfikatów ponownie pod aktualne dyrektywy wymagane dla tej maszyny i po akceptacji kosztów ze strony Klienta zajęliśmy się ich wyrobieniem razem z dostawcą. Zajęliśmy się również kwestią oznaczenia maszyny oraz przygotowania instrukcji w języku polskim.

Po otrzymaniu informacji od dostawcy, że maszyna jest gotowa i wszystkie kwestie formalne zostały wykonane pojechaliśmy do fabryki wykonać quality check maszyny. Klient otrzymał od nas pełen raport wraz ze zdjęciami i nagraniami video podczas pracy maszyny. W tym wypadku dostawca jest odpowiedzialny za kwestię organizacji załadunku, transportu do portu aż do momentu załadowania kontenera na statek. W tym momencie odpowiedzialność za transport przejmiemy my. Po wpłynięciu towaru do Polski odprawimy towar w imieniu Klienta i dostarczymy pod wskazany adres.

Napisz do nas

Napisz